fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
День народження Порошенка: хто і як привітав президента

Гаранту побажали здоров’я і успіхів

Сьогодні, 26 вересня, президенту України Петру Порошенко виповнюється 51 рік. З днем народження українського лідера привітали не тільки політики, а й прості громадяни країни.

Свої вітання вони написали в соціальних мережах. Гаранту, зокрема, побажали міцного здоров’я, успіхів і витримки.

Нагадаємо, що Петро Порошенко був офіційно обраний президентом України 7 червня 2014 року після перемоги на позачергових президентських виборах 25 травня. За Петра Олексійовича проголосували 54,7% українців.

Читайте також: Порошенко покарав «кишенькових» суддів Януковича

Джерело

Related Post