fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Детей Анджелины Джоли воспитывает старший брат
Голливудская актриса, которая сейчас находится на стадии развода со своим супругом Брэдом Питтом, беспокоится о спокойствии своих детей.
Актриса Анджелина Джоли на время бракоразводного процесса с Брэдом Питом доверила воспитание всех шестерых детей своему старшему 43-летнему брату Джеймсу Хейвену. Об этом сообщает американский журнал OK!.
Папарацци уже успели заснять, как Джеймс гуляет в одном из парков Лос-Анджелеса с биологическими детьми Джоли и Питта, где они играли в бейсбол и оживленно общались за столиком.
Источник издания также сообщил, что младшие дети пары называют дядю “папой”. “Брэд настолько занят своей работой, что дети редко его видят. Он уезжает на съемки рано утром, а возвращается поздно ночью. Своего дядю Джеймса они видят намного чаще”, – пишет издание.
Діти Анджеліни Джолі

Related Post