fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Детективи шукають в Онищенка паспорти інших країн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє наявність у народного депутата від “Волі народу” Олександра Онищенка паспорта громадянина іншої держави.

“Мені це нагадує гру: кішки – мишки. Я вже говорив, що ми перевіряємо можливу наявність у нього російського паспорта, а також паспортів кількох інших країн”, – сказав Холодницький.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ МОЖЕ ОЧІКУВАТИ ХВИЛЯ МАСОВИХ ЗВІЛЬНЕНЬ

Яких саме країн глава антикорупційної прокуратури не уточнив.

“Побачите”, – сказав він.

Наразі САП чекає рішення від Інтерполу, який повинен дати свій висновок про неполітичний характер переслідування Онищенка.

“Ми всі докази зі свого боку надали і радилися з іноземними колегами, які в розмові підтвердили, що тут немає політики”, – зазначив Холодницький.

Як відомо, народного депутата Олександра Онищенка підозрюють у створенні газової схеми з відмивання державних коштів. 5 липня Верховна Рада зняла з нього недоторканність. 27 липня генпрокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Онищенкові.

Джерело.

Related Post