fbpx
Суспільство
Дев’ять секретів щасливих відносин

Потрібно чимось поступатися, іноді засовувати своє «его» та гордість у довгий ящик, іноді треба слухати про нецікаві тобі речі і так далі, і так далі, і так далі. Але коли поряд з тобою «твоя» людина – це легко. І всіх цих складнощів ви просто не помічаєте.

Дуже часто відносини руйнуються через дурниці. І саме тоді у нашій голові крутиться лише одна фраза: «Якби я тоді розуміла»!

Сьгодні ми поговоримо з вами про дев’ять найважливіших моментів у стосунках, які потрібно пам’ятати, аби відносини завжди були гармонійними.

Якщо ви не робите помилки, значить, ви не ризикуєте

Іноді ми робимо щось з добрими намірами, але виявляється, що наші вчинки були помилкою. Однак без них не буває росту. Пари, які йдуть на ризик, разом набивають шишки, а потім вчаться на помилках. І так ми стаємо справжньою сильною командою.

Потрібно закінчувати розпочате

Це стосується в першу чергу до суперечок. Іноді пари припиняють занадто палку суперечку, не вирішивши проблему. Вони не хочуть загострювати відносини, але після цього всередині залишаються злість, роздратування і незадоволеність. Ці почуття – вороги відносин.

Потрібно постійно задавати один одному питання

Іноді нам здається, що ми знаємо про партнера все, просто читаємо його, як відкриту книгу. Але люди змінюються. Ще вчора вона любила шоколад, а сьогодні бачити його не може. Раніше нам подобалися легковажні комедії, але останнім часом нам ближче авторське кіно. Питання – основа спілкування. Запитуючи, ми не тільки дізнаємося про партнера нове, але і отримуємо цікаві можливості для власного розвитку.

Над відносинами потрібно працювати

Все цінне в житті дається наполегливою працею. Відносини – одна з найважливіших життєвих цінностей. Багаторічні союзи, які з боку здаються ідеальними, – результат праці обох партнерів.

Мрії не потребують цензури

Життя змінюється, мрії стають іншими. Не варто міняти свої плани, цілі і бажання тільки через те, що партнер мріє про щось інше або вважає наші прагнення смішними і безглуздими. Деякі втрачають себе в стосунках. Ми звикаємо задовольнятися малим. Життя не стане цікавим, яскравим і дивовижним, якщо ми не вирішимо, що хочемо саме таке життя.

Щоб зберегти стосунки, потрібно бути терплячим

Закохані вважають, що відносини – природний процес. Ми впевнені, що партнер розділяє наші цінності і думки і що ми вище побутових проблем. Але проходить час, рівень дофаміну знижується, і те, що нещодавно здавалося незначним, засмучує і нервує. Розкидані по підлозі шкарпетки, хропіння або любов до футболу можуть не тільки спровокувати сварку, а й призвести до розлучення. Щасливі відносини можливі, якщо партнери терплячі і готові до переговорів і компромісів.

Ми занадто часто говоримо «ні»

Ми боїмося нового і невідомого. Нам не хочеться відчувати себе некомфортно, і ми відмовляємося від можливостей, роблячи відносини нудними і одноманітними. Спробуйте частіше говорити «так», і життя заграє безліччю нових відтінків.

Не варто розчинятися один в одному

Закохуючись, ми забуваємо про колишнє життя, перестаємо спілкуватися з друзями і розвиватися. Кожній людині потрібна своє, не пов’язане з коханою людиною життя. Інакше ми станемо нецікаві не лише партнеру, а й собі.

За відносини треба боротися

Іноді досить визнати свою помилку, а не намагатися довести правоту або перевагу за всяку ціну. Ці твердження можуть здатися очевидними. Однак під час сварки ми нерідко ними нехтуємо і ставимо відносини під загрозу.

Читайте також: СІМ ОЗНАК ПРИВАБЛИВИХ ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post