fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Події
Дівчинка вкрала у мами сигарету і потрапила в реанімацію

У 14-річної дівчини з Миколаєва діагностували отруєння невідомою речовиною.

Дівчинку без свідомості знайшла бабуся, яка повернулася додому.

А 8-річна внучка розповіла, що сестра витягла з маминої сумки сигарету.

Викурила її і впала, як підкошена. Про це повідомляє niknews.mk.ua.

Медики зробили все можливе, щоб загроза життю дівчинки минула.

У Заводському відділі поліції міста Миколаєва повідомили, що йде перевірка.

Вчені з університету Коннектикута довели, що електронні сигарети на основі нікотинової рідини такі ж шкідливі, як і цигарки без фільтру.

Читайте також: КІР В УКРАЇНІ: СИМПТОМИ НЕБЕЗПЕЧНОЇ ХВОРОБИ ТА ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА

Related Post