Шоу-бізнес
Дмитро Шепелєв: «З літака Жанну виносив на руках»

Ведучий написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав «Жанна. Кохання і хвороба в історії життя Жанни Фріске».

Через рік і п’ять місяців після смерті відомої співачки і актриси Жанни Фріске її цивільний чоловік, телеведучий Дмитро Шепелєв, зважився на несподіваний для багатьох крок. Перш стриманий в коментарях своє особисте життя, 33-річний Дмитро написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав «Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске». У продаж в Росії перші 20 тисяч примірників повинні надійти вже через тиждень, українським ж шанувальникам буде доступна електронна платна версія (приблизна ціна – 220 грн).

Напередодні виходу книги телеведучий опублікував в своєму блозі уривок з неї і поділився обкладинкою.

ПРО ПЕРЕЛІТ ЗА ОКЕАН. «Посадка. Чекаємо, коли вийдуть інші пасажири. Жанна вже настільки слабка, що не може піднятися з крісла літака і дійти до виходу. «Подайте коляску», – благаю я. Крісло чекає нас біля виходу з літака. До нього десять кроків. «Ми не можемо, – відповідають мені американські асистенти. – Літак – територія Росії, нам заборонено входити. Вам доведеться йти самостійно». Господи, як це нерозумно.» Дайте сюди! Чи не бачите, вона не може встати?» – «Вибачте, у нас інструкції». Вчотирьох зі стюардами беремо Жанну на руки і несемо до дверей».

ПРО КУМЕДНІ МОМЕНТИ. «У тому нескінченному мороці траплялося і веселе, про що зараз я згадую світло: як Жанна їхала з аеропорту в багажнику таксі; як я кутав її, коли ми збиралися в клініку – вона страшенно мерзла, – кілька курток, светрів, плед, одягав їй на ніс величезні темні окуляри. Вона була одягнена як капуста, як хокеїст в повному викладенні, не дай бог щось забути. Я і не уявляв, як можна натягнути стільки всього на одну людину. Траплялося, ми викочувалися з готелю і дуріли з інвалідного коляскою, виписуючи закарлюки на слизьких тротуарах; пили каву і цілувалися, навіть незважаючи на те, що сил ледь вистачало на годину «активного» життя на день. Як же було страшно, але при цьому щосекунди відчувалося: ми удвох».

ПРО РЕАКЦІЮ СВІТУ. «Опинившись на увазі публіки в абсолютно безпорадному стані, Жанна, сама не усвідомлюючи, зробила, на мій погляд, щось надзвичайно важливе: змусила людей говорити про хвороби, про яку говорити, загалом, не прийнято. Ця особиста трагедія, коли відразу красива, успішна, найкраща жінка перетворюється з поп-ікони на пацієнта, з людини, якою захоплюються – на людину, яку жаліють, – нехай ненадовго, хай частково, але зняла табу зі страшною теми раку, перетворивши його з хвороби-прокльони на важку, але все ж просто хвороба».

Нагадаємо, Жанна Фріске померла 15 червня 2015 року після двох років боротьби з раком мозку. Після смерті 40-річної зірки її син Платон (хлопчикові вже 3,5 року) живе з Дмитром Шепелєвим.

Читайте також: НЕДОМАЙДАН: ЧОМУ ПРОВАЛИЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ “МАСОВИХ” ПРОТЕСТІВ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post

facebook