fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Дмитро Шепелєв: “З літака Жанну виносив на руках”

Ведучий написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав “Жанна. Кохання і хвороба в історії життя Жанни Фріске”.

Через рік і п’ять місяців після смерті відомої співачки і актриси Жанни Фріске її цивільний чоловік, телеведучий Дмитро Шепелєв, зважився на несподіваний для багатьох крок. Перш стриманий в коментарях своє особисте життя, 33-річний Дмитро написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав “Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске”. У продаж в Росії перші 20 тисяч примірників повинні надійти вже через тиждень, українським ж шанувальникам буде доступна електронна платна версія (приблизна ціна – 220 грн).

Напередодні виходу книги телеведучий опублікував в своєму блозі уривок з неї і поділився обкладинкою.

ПРО ПЕРЕЛІТ ЗА ОКЕАН. “Посадка. Чекаємо, коли вийдуть інші пасажири. Жанна вже настільки слабка, що не може піднятися з крісла літака і дійти до виходу. “Подайте коляску”, – благаю я. Крісло чекає нас біля виходу з літака. До нього десять кроків. “Ми не можемо, – відповідають мені американські асистенти. – Літак – територія Росії, нам заборонено входити. Вам доведеться йти самостійно”. Господи, як це нерозумно.” Дайте сюди! Чи не бачите, вона не може встати?” – “Вибачте, у нас інструкції”. Вчотирьох зі стюардами беремо Жанну на руки і несемо до дверей”.

ПРО КУМЕДНІ МОМЕНТИ. “У тому нескінченному мороці траплялося і веселе, про що зараз я згадую світло: як Жанна їхала з аеропорту в багажнику таксі; як я кутав її, коли ми збиралися в клініку – вона страшенно мерзла, – кілька курток, светрів, плед, одягав їй на ніс величезні темні окуляри. Вона була одягнена як капуста, як хокеїст в повному викладенні, не дай бог щось забути. Я і не уявляв, як можна натягнути стільки всього на одну людину. Траплялося, ми викочувалися з готелю і дуріли з інвалідного коляскою, виписуючи закарлюки на слизьких тротуарах; пили каву і цілувалися, навіть незважаючи на те, що сил ледь вистачало на годину “активного” життя на день. Як же було страшно, але при цьому щосекунди відчувалося: ми удвох”.

ПРО РЕАКЦІЮ СВІТУ. “Опинившись на увазі публіки в абсолютно безпорадному стані, Жанна, сама не усвідомлюючи, зробила, на мій погляд, щось надзвичайно важливе: змусила людей говорити про хвороби, про яку говорити, загалом, не прийнято. Ця особиста трагедія, коли відразу красива, успішна, найкраща жінка перетворюється з поп-ікони на пацієнта, з людини, якою захоплюються – на людину, яку жаліють, – нехай ненадовго, хай частково, але зняла табу зі страшною теми раку, перетворивши його з хвороби-прокльони на важку, але все ж просто хвороба”.

Нагадаємо, Жанна Фріске померла 15 червня 2015 року після двох років боротьби з раком мозку. Після смерті 40-річної зірки її син Платон (хлопчикові вже 3,5 року) живе з Дмитром Шепелєвим.

Читайте також: НЕДОМАЙДАН: ЧОМУ ПРОВАЛИЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ “МАСОВИХ” ПРОТЕСТІВ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post