fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Економіка
Доходи під контролем: українців змусять складати декларації

Найближчим часом складати декларації будуть не тільки чиновники, а й прості українці.
Так, звітувати громадяни будуть не тільки про доходи, а й витрати. І якщо суми будуть відрізнятися від задекларованих – доведеться пояснювати відповідним органам, звідки незадекларовані доходи.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на інформаційне агентство Грушевського, 5.

У зв’язку з цим українці будуть змушені перевести всі доходи на банківські рахунки. За прогнозами експертів, такий крок наблизить ризик нульового декларування.

“Вносячи на банківський рахунок суму понад 150 000 гривень раніше треба було пояснити, де ви взяли ці гроші. У майбутньому доведеться пояснювати, де взяли гроші на покупки вартістю понад 50 000. Якщо людина не зможе пояснити, то повинна буде заплатити податки, як зі звичайного доходу”, – коментує економічний експерт Олександр Охріменко.

Читайте також: ВИКРАДЕНУ ЖІНКУ ХОТІЛИ ОБМІНЯТИ НА ЖИГУЛІ

Джерело.

Related Post