fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
“Донбас завжди був українським” – Лариса Кадочникова

Донбас завжди був українським. Потрібно робити все можливе, щоб повернулися ті території, які належать Україні.

Про це в інтерв`ю сказала 79-річна Лариса Кадочникова, народна артистка України.

“Коли я бачу на вулиці хлопців, одягнених у військову форму, без обох рук, молоді – 25-30 років, мені стає страшно. Як держава це допустила, що вони просять милостиню? Він син, чийсь внук. Для чого вони гинуть? Це страдалець, мученик!” – додає Лариса Валентинівна.

“Я багато їжджу на фестивалі. Саме по Сибіру. Люди там підходять до мене і плачуть. Ставлення Росії до України – унікальне. Люди говорили мені, що там, в Україні, живуть їхні родичі. Я від жодної людини не почула ненависті, злоби чи слів, що це ми винні. Навпаки, вони кажуть, що люблять нас, українців. Говорять, що нас посварили”.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ІЗ БЕНЗОПИЛОЮ НАПАВ НА ЛЮДЕЙ У ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ

Джерело.

Related Post