fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Довгоочікуване щастя: жінка народила сина після пережитих 16 зривів

Коли 26-річна Кейлі Вуд із Кембриджширу пережила 16 викиднів, вона уже не сподівалася, що колись зможе народити дитину – однак лікарі знайшли причину раптових зривів.

Уперше Кейлі завагітніла у 16 років, йдеться на The Daily Mail.

Роки поневірянь змусили її зневіритися, доки лікарі не пояснили – причиною її викиднів є надмірна пошрамованість.

Жінка пережила операцію, після якої завагітніла знову. На жаль, 16-ий раз завершився, як усі попередні. Лише опинившись при надії усімнадцяте, Кейлі народила хлопчика Реггі.

Жінка поділилася:

“Я постійно плакала через усіх своїх втрачених дітей. Але потримати на руках Реггі – найдивовижніше відчуття, що допомогло компенсувати всю ту спустошеність”.

Увесь час Кейлі підтримував її чоловік, Тоні Гарнер. Кайлі каже:

“Я постійно ходила до лікарів, які говорили, що причин може бути багато й ніколи насправді не заглиблювалися, чому я втрачала своїх дітей”.

Жодна з її 16 зривів не протрималася довше 8 тижнів.

Жінка навіть звернулася до депутата, консерватора Стівена Берклі по допомогу:

“Відчай був настільки сильним, що я не знала, як краще вчинити й що робити взагалі”.

Берклі влаштував жінці консультацію у Королівській лікарні в Лондоні, де фахівці й помітили надмірну кількість шрамовидних ушкоджень у її череві. Кейлі розповіла:

“Вони не могли точно пояснити, що спричинило таку пошрамованість, однак доклали зусиль, щоб усунути її. Лікарі вірили не менше, ніж я, що це допоможе із майбутніми спробами народити”.

Коли жінка спробувала 17-й раз, їй уперше вдалося доносити дитину до 12-тижневого терміну. Тоді вона прийшла на обстеження до лікарні Петерборо.

Під час наступних відвідин лікарі помітили, що зникла навколоплідна рідина – це могло спричинити втрату ще однієї дитини.

Читайте також: ПОДВІЙНЕ ДИВО: ПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ АТО РАПТОВО ОДУЖАВ ПІСЛЯ ЖАХЛИВОГО ДІАГНОЗУ

Щоб не ризикувати життями ані Кейлі, ані її майбутнього сина, фахівці переконали жінку зробити кесарів розтин.

Кейлі зізналася:

“Коли я нарешті змогла потримати сина у своїх руках, він зцілив усі мої болі. Я почувалася настільки щасливою. Він – це щастя, завжди усміхається. Я почувалася такою самотньою, коли втрачала моїх малюків. Але Реггі нарешті зробив моє життя повним”.

Джерело.

Related Post