fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Дружину не люблю, дітей забезпечити не можу

Був у мене знайомий хлопець – мій ровесник. Хлопець як хлопець, тільки от ні цілей в житті, ні уявлень про своє майбутнє не мав ніяких.

Одне знав точно, що в армію не хоче і не піде. Хлопець зі звичайної сім’ї, батьки допомогти матеріально в цьому ніяк не могли. Тому вирішив він одружуватися і дитини завести. Так і зробив, тим більше що дівчина у нього була. Їй 17, йому 18.

Чи любив він її або просто зустрічався, не знаю. Як молодому батькові дали йому відстрочку. Але це ж тільки відстрочка, тому для закріплення результату, вирішив хлопець, що потрібен йому друга дитина.

Теж справа нехитра, цілком здійсненне. Нapoдилася друга дитина з різницею в рік.

Час був важкий, роботу знайти важко, та й не шукав особливо. Та й молодий ще, погуляти хочеться. Став молодий чоловік з дому пропадати, гуляти з друзями. Жили з його батьками.

Будинки з-за цього постійні скандали, дружина його то з свекрухою посвариться, то з ним. Немає ні миру, ні згоди, ні грошей в молодій сім’ї.

Тут друзі почали з армії повертатися, відслужили, на роботу влаштувалися, сім’ї завели, всі живуть добре. А хлопцеві здається, що все його біди через дружину, ось бо вона така скандальна, весь час втомлена, себе запустила, ще й грошей весь час вимагає. Не життя, а кошмар.

Ось він і говорив про це друзям, що дружину не любить, дітей забезпечити не в змозі. Розлучатися батьки не дозволяють, та й іти дружині нікуди, вона з багатодітної сім’ї, мати з іншими дітьми живе в маленькій квартирці, самим місця мало.

Читайте також: – Мамо, я тільки хотів накопичити на нові кросівки

І з’явилася у нього мрія, щоб дружина від нього пішла до іншого сама, а його б совість не мучила. Так і вийшло, бажання його виповнилося.

Діти підросли, стали в сад ходити, дружина влаштувалася продавцем у магазин. Познайомилася з чоловіком, на 10 років старший, зав’язалися відносини, він їй сказав: «Розводяться. Переїдь з дітьми до мене. Я на тебе одружуся».

Вона і думала недовго, тому що чоловік їй теж подобався, а чоловік її тільки радий був, що від тягаря позбувся. Дружина пішла, дітей забрала. Думав хлопець, що тепер все у нього налагодиться і буде він як раніше жити без турбот.

Але в його житті майже нічого не змінилося. Всі друзі з сім’ями, дітьми займаються, сім’єю, на роботу ходять, квартирні питання вирішують. Не до гулянок. Звичайно, зустрічаються іноді, але сім’ями, його не кличуть, нецікаво їм з ним, поговорити ні про що.

Вирішив хлопець, що треба сім’ю повернути свою, пішов до дружини, а вона його і на поріг не пустила, попросив з дітьми побачитися, а ті його і не визнали, забули зовсім.

Нещодавно зустріла його, поговорили, сказав, що три рази ще одружений був, від кожного шлюбу по дитині. Зараз знову один, роботи постійної немає, живе з батьками. А потім додав: «Краще б я тоді в армію пішов, все б по-іншому було»

Не знаю, було б по-іншому чи ні. Мабуть, доля така.

Related Post