fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Курйози
Два роки очікування. Як змінювалися дати надання безвізу в заявах Порошенка

У двохвилинному відео зібрані всі обіцянки та прогнози президента

Депутати Європарламенту погодили безвіз для України. Ввечері 5 квітня відбулися дебати щодо безвізового статусу України, на яких свої думки з цього приводу мали можливість висловити представники різних політичних сил.

В очікуванні фінального голосування, яке має відбутися вже сьогодні, 6 квітня, пропонуємо пригадати, як змінювалися дати надання безвізу в заявах президента Петра Порошенка

Безвізовий режим в режимі очікування

Депутати Європарламенту погодили безвіз для України. В очікуванні фінального голосування, пропонуємо пригадати, як змінювалися дати надання безвізу в заявах Петра Порошенка.Деталі тут: https://tsn.ua/politika/deputati-yevroparlamentu-pogodili-bezviz-dlya-ukrayini-908810.html

Опубліковано ТСН 6 квітня 2017 р.

Читайте також: Безвіз: як тепер їздити до Європи

Джерело

Related Post