fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Двох покинутих немовлят знайшли просто посеред вулиці в Одесі

Невідомі матері залишили двох майже щойнонароджених малюків на вулиці.

Першим знайшли хлопчика Іванка у суботу на території міської дитячої лікарні. Дитину залишили на вулиці у звичайній господарській сумці. Туди ж сховали підгузки і речі. Ім’я малюка дізналися з записки, яка була поруч з дитиною.

А дівчинку Аню знайшли охоронці на тій же вулиці в неділю, поряд з іншою лікарнею. З її здоров’ям гірше. Дитині всього кілька годин і у неї переохолодження.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ХОЧУТЬ СКОРОТИТИ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ

За Анею поки наглядатимуть у реанімації, а от Іванка швидше за все переведуть в інше відділення. І щойно підготують усі – відправлять до дитячого будинку. Якщо “горе-матерів” знайдуть, їх чекає позбавлення волі на 3 роки.

Джерело.

Related Post