fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Світ
Дивовижне місто всередині діючого вулкана (ФОТО)

У мережі з’явилися фото наймальовничішого місця Японії – вулкана Аогасима.

В даний час вулкан вважається активним. За ним веде спостереження Японське метеорологічне агентство, відповідальне за моніторинг всіх діючих вулканів Японії.

Однак це місце дуже красиве, його прозвали – раєм на Землі. Острів знаходиться посеред Філіппінського моря, тому риболовля – вельми популярне заняття у місцевих жителів.

Вони також захоплюються альпінізмом, туристичними походами і плаванням. Завдяки вулкану острів багатий гарячими джерелами і геотермальною енергією.

– На нашому острові ми можемо відчувати велич природи, яку ви ніколи не відчуєте в великому місті, – кажуть місцеві жителі.

Нагадаємо, в Чилі знайдено незвичайне місце, де панує атмосфера спокою і гармонії. Там розташований дивовижний готель-вулкан з номера печерами.

Читайте також:«КРИВАВЕ ОЗЕРО» СТАЛО КОШМАРОМ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ (ФОТО)vulc2

vulcano

vulc1

vulc3

Джерело.

Related Post