fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Екс-охоронець Джолі і Пітта назвав себе неофіційними батьком їхніх дітей

Марк Біллінгем працював охоронцем знаменитої родини півтора року і встиг зблизитися з ними.

Колишній охоронець голлівудських акторів Анджеліни Джолі і Бреда Пітта назвав себе неофіційними батьком їхніх дітей.

За даними видання, Марк Біллінгем працював охоронцем знаменитої родини півтора року.

Зазначається, що чоловік настільки зблизився з дітьми Джолі та Пітта, що став вважати себе їхнім неофіційними батьком.

“Я був головою служби безпеки Бреда і Анджеліни”, – розповів Біллінгем і додав, що подружжя найбільше хвилювала загроза викрадення дітей.

Охоронець був одним з небагатьох представників команди Джолі та Пітта, кому довіряли бути поряд з сім’єю, відзначає видання.

“Я весь час жив з ними. Я міг самостійно брати дітей, куди хотів. Більше нікому це не дозволялося”, – зазначив Біллінгем і розповів, що брав їх з собою плавати.

“По суті, я був їхнім батьком”, – додав екс-охоронець.

Біллінгем вирішив звільнитися, оскільки ця робота не дозволяла йому бути з власними шістьома дітьми. Тепер він є інструктором у британській програмі SAS: Who Dares Wins.

Читайте також: ДВОХ ПОКИНУТИХ НЕМОВЛЯТ ЗНАЙШЛИ ПРОСТО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ В ОДЕСІ

Джерело.

Related Post