fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Експерт назвав причину ліквідації Мотороли

Лідер донецьких сепаратистів Арсен Павлов (Моторола) був пропагандистським елементом для Росії. Тому російська пропаганда використовувала його для агітації поїздок на Донбас. Про це заявив політичний експерт Петро Олещук.

Він показував, як можна заробити на хороше життя в проблемному українському регіоні. Експерт зазначає, що механізм “віджати все” спрацював на його прикладі і вабив інших росіян на Донбас.

“Він приїхав вчасно на Донбас, і там віджав собі все: молоду дружину, “тачку”, гроші, одяг, квартиру в центрі міста. Його ліквідація, очевидно, означає, що більше добровольці на Донбасі не потрібні. Тобто або дійсно будуть йти на “політичне врегулювання”, де подібні персонажі тільки заважають, або готуються до офіційної війни з професійними військовими, в якій “добровольці “тільки заважатимуть”, – повідомляє Петро Олещук у своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Довозився: у львівському смітті знайшли переписку Садового

Джерело

Related Post