fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Експерт пояснив, за яких умов Україна поверне Донбас

Україна має бути готовою до повернення непідконтрольних територій на Донбасі і для цього необхідна стратегія, в якій би були оцінені ризики та продумані контрзаходи для реагування.

Про це повідомив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень “Соціовимір” Сергій Таран, коментуючи заяву Міністерства з питань тимчасово окупованих територій про підготовку до поетапного їх повернення.

За його словами, звичайно це не означає, що Міністерство візьме і поверне ці території, адже це дуже складна задача. Але якби у нас не було б подібних розробок і бачення, це свідчило б про те, що ми навіть не збираємося повертати ці території.

“Люди там кілька років живуть зовсім в інших умовах. Зруйновано багато інфраструктури. Там взагалі немає розуміння, як функціонуватиме влада. Незрозумілий формат місцевої влади. Над цим треба думати, дискутувати. Це, безперечно, повинно бути із залученням громадськості. Для України це буде величезним викликом, фінансовому в тому числі, як повертати ці території” , – говорить Таран.

На думку Сергія Тарана, етапність повернення непідконтрольних територій повинна бути наступною. Спочатку Україна має повернути контроль над кордоном, накласти мораторій на проведення місцевих виборів на деякий час. Це дасть можливість поновити інфраструктуру і інформаційне коло України. Тільки тоді, зазначає політолог, можна говорити про повне повернення.

“Це не означатиме ні особливого статусу цих територій, ніяких дій, яких хоче Росія щодо зміни української Конституції” , – наголошує Таран.

При цьому, зауважує експерт, Росія все одно продовжить тиск щодо проведення місцевих виборів в ОРДЛО і надання цим територіям особливого статусу, незалежно від того, чи буде в України стратегія по поверненню, чи ні. На переконання Сергія Тарана, на це не треба особливо зважати, оскільки російська стратегія давно всім відома.

Читайте також: З ТРЕТЬОГО ПОВЕРХУ ПО ПРОСТИРАДЛАХ: НАД ДІВЧИНОЮ ПОЗНУЩАВСЯ КОЛИШНІЙ

Джерело.

Related Post