fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Експерт розповів, що ховається за розхитуванням ситуації в Україні

Напередодні третьої річниці Майдану Росії дуже важливо показати для Заходу, Європи, що Україна за цей час не просунулася ні в реформах, на економічних показниках. Тобто знову показати Україну Failed state – державою, що не відбулася.

Таку думку висловив політичний експерт Сергій Постоловський, коментуючи акції протесту, що відбулися в Києві 15-16 листопада.

За словами політолога, в України за три роки немає особливих ні соціально-політичних, ні економічних успіхів. Тому це найкращий період – коли в суспільстві переважає апатія, невизначеність – щоб дестабілізувати внутрішню ситуацію, використовуючи для цього акції протесту.

“Це робиться, щоб, по-перше. перевірити здатність влади контролювати внутрішню ситуацію. По-друге, це тактика боєм з боку Росії для апробування слабких місць державності України”, – вважає експерт.

Водночас, на думку Постоловського, спроби розхитати ситуацію в Україні спрямовані на те, щоб добитися дострокових парламентських виборів. Але, зауважує він, треба розуміти, що такі вибори мало що змінять, якщо не буде ухвалено новий закон.

“Потрібне нове законодавство, яке б нівелювало ризики підкупу виборців і фальсифікації результатів голосування. За старим законом зміняться певні обличчя, але політика і суть підходу народних депутатів до своєї роботи залишиться такими ж. Тому йде банальна боротьба за владу, де державний інтерес і громадянські потреби на останньому місці для політиків”, – наголошує політолог.

При цьому, зазначає він, за три роки стратегічних висновків нова влада не зробила. Немає яскравих кроків, якими можна було б пишатися. Стримання ворога на сході – це завдяки потенціалу українського народу.

“Зараз буде річниця Майдану, і всі знову почують логічні і справедливі питання від українців до влади: чому не знайшли ні одного вбивцю людей, жодного снайпера? “– відзначає Постоловський.

Він наголошує: політичні опоненти влади і української державності особливо використовуватимуть всі промахи влади. Вони маніпулюватимуть економічними показниками, падінням соціальної підтримки населення.

“Водночас, чим далі будемо рухатися, тим більше буде приходити усвідомлення і для політиків у тому числі, що за старими шаблонами, під які можна завуалювати якісь нові гасла, не вийде жити. Україна переросла це. Сьогодні політична громадянська свідомість українського народу на щаблі вища від свідомості політиків”, – підкреслив Постоловський.

Читайте також: У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ РОЗПОВІЛИ НА СКІЛЬКИ ЗБІЛЬШАТЬ ПЕНСІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post