fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Елітний герой парковки довів до сказу киян (відео)

Кияни виявили чергового автохама, який так досі й не вивчив, де можна паркуватися, а де не варто.

Відповідний відеоролик оприлюднив користувач соціальної мережі facebook Віталій Гузинов.

Так, під приціл мешканців столиці цього разу потрапив власник елітного автомобіля марки Mercedes з державним номером АА7187НН.

Оригінальний водій залишив свою “крихітку” прямо на зебрі, перегородивши прохід пішоходам та проїзд іншим автівкам.

Користувачів мережі теж довела до сказу така поведінка автохама.

Читайте також: Страшна аварія на Дніпропетровщині: травмовано п’ятеро дітей

Джерело

Related Post