fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Авто
Елітний герой парковки довів до сказу киян (відео)

Кияни виявили чергового автохама, який так досі й не вивчив, де можна паркуватися, а де не варто.

Відповідний відеоролик оприлюднив користувач соціальної мережі facebook Віталій Гузинов.

Так, під приціл мешканців столиці цього разу потрапив власник елітного автомобіля марки Mercedes з державним номером АА7187НН.

Оригінальний водій залишив свою “крихітку” прямо на зебрі, перегородивши прохід пішоходам та проїзд іншим автівкам.

Користувачів мережі теж довела до сказу така поведінка автохама.

Читайте також: Страшна аварія на Дніпропетровщині: травмовано п’ятеро дітей

Джерело

Related Post