fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Фальшиве посольство США 10 років видавало візи

Владою Гани в столиці країни Аккрі було виявлено фальшиве посольство США, яке видавало справжні, незаконно отримані, візи.

“Ним керував не уряд Сполучених Штатів, а особи з кримінальних кіл Гани і Туреччини, а також адвокат з Гани, який займається імміграційним і кримінальним правом”,- повідомили в Держдепі США.

Як пише interfax, псевдопосольство знаходилося в двоповерховій будівлі, біля якої висів прапор США, а в будівлі – портрет президента Барака Обами. Під управлінням кримінального угруповання “установа” працювала 10 років, 3 рази на тиждень.

Ролі консула і рядового співробітника виконували два турка, які володіють англійською і датською мовами. У “посольстві” видавали фальшиві документи і свідоцтва про народження і, отримані шахрайським шляхом, візи США за $6 тис.

За підсумками проведених обшуків були вилучені підроблені індійські, південноафриканські і шенгенські візи і 150 паспортів 10 різних країн.

У Держдепартаменті не уточнили, яким саме чином вдавалося отримувати справжні американські візи.

Читайте також: МАРИНА ПОРОШЕНКО НАЗВАЛА УМОВИ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post