fbpx
Breaking News
Марія пообіцяла, що як завaгiтніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося, вона завaгiтнiла. Тоді і почалося саме справжнє пeкло. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так
Зеленський: “У мене єврейська кpoв. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла.”
Сало – наш рідний улюблений український продукт. Але таку смакоту ви точно з нього ще не готували! Здивуйте всіх шедевром!
Щоб додому хотілося повертатися: 9 секретів сімейної злагоди. Ці поради, сподіваємося, допоможуть вам надовго зберегти любов у ваших серцях і подолати життєві труднощі
Перед кожною мамою рано чи пізно постають питання: з якого віку можна давати морозиво, скільки можна дати і як часто, як правильно вибрати морозиво для дитини?
Економіка
Гройсман розказав, як зростуть пенсії в Україні

Заплановане на жовтень 2017 року осучаснення пенсій в Україні торкнеться дев’яти мільйонів пенсіонерів.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його підрахунками, пенсія, наприклад, маляра зі стражем 37 років в Україні зараз становить 2 334 гривні, а з 1 жовтня підвищиться на 600 гривень – до 2 961 гривні.

“Люди, які все життя віддали сумлінній праці на благо нашої держави, повинні отримувати гідну пенсію.

Уряд взявся за вирішення цього завдання. Вже в жовтні ми проведемо осучаснення, яке дозволить підняти пенсії для мільйонів наших громадян похилого віку”, – написав Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: У ЛЬВОВІ ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ ЗНАЙШЛИ ТІЛО ВІЙСЬКОВОГО

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Ради реформ.

Згідно з проектом, пенсії в Україні підвищаться, а пенсійний вік залишиться майже незмінним. Водночас для деяких категорій українців скасують особливі умови виходу на пенсію.

Крім того, в Україні розширять списки професій із достроковим виходом на пенсію. А спеціальні пенсії будуть збережені щодо військових, на увазі їх заслуг з захисту Батьківщини.

Джерело.

Related Post