fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Гучний скандал: Скрипка вибачився російською перед Аваковим, який прозвав його ідіотом

Українського музиканта Олега Скрипку, довкола якого напередодні розгорівся гучний скандал, вирішив розіграти російський пранкер Вован.

Шайхрай представився співакові міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Скрипка повірив і відповів «чиновникові» чистісінькою російською.

“Це було не інтерв’ю, це була моя бесіда зі студентами, яка пройшла три місяці тому… Я вибачаюсь перед Вами, перед усіма російськомовними людьми за себе і за тих, хто це все зробив, відрежисерував. І я думаю, що завдання цих людей, щоб ми з вами посварилися, щоб дуже багато людей посварилися і щоб відволікти людей від багатьох важливих питань”, -пояснив Скрипка.

Наприкінці розмови музикант ще й пообіцяв «міністрові» приватний концерт на «пабєдне» 9 травня.

Нагадаємо, раніше міністр МВС Арсен Аваков обізвав Олега Скрипку ідіотом, бо той став на захист української мови.

Читайте також: ЗА ХЕРСОНСЬКИМ ККЗ «ЮВІЛЕЙНИЙ» ЗНАЙШЛИ ПОРІЗАНЕ ТІЛО ЖІНКИ

Джерело.

Related Post