fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
Хто із нардепів найкраще попрацював минулої сесії

Реанімаційний Пакет Реформ підготував нове дослідження, в якому визначили десятку народних депутатів, які найчастіше були співавторами реформаторських законопроектів. Про це в своїй сторінці в Facebook повідомив керівник відділу адвокації в Реанімаційному Пакеті Реформ Вадим Міський.

“Свіжий рейтинг законотворців-реформаторів – за підсумками I-IV сесії ВРУ. Сподіваюся, що в новому політичному сезоні побільшає не лише список реформаторів, а й стануть відчутними результати реформ, завдяки яким зросте добробут громадян”, – написав він.

Лідером стала член БПП Оксана Продан (11 законопроектів прийнято з 22 поданих) а на другому місце влаштувався позафракційний Віктор Чумак (6 прийнятих з 20 поданих), бронзу розділили позафракційна Ганна Гопко (8 прийняли з 19 поданих) і член Радикальної партії Віктор Галасюк (6 прийнятих з 19 поданих). Також до п’ятірки увійшли член “Самопомочі” Тетяна Острикова, конкуренцію якій склав Кабінет міністрів, а також член БПП Світлана Заліщук.

Вперше в цьому рейтингу з’явилися Кабмін і президент Петро Порошенко, який виявився на 9 місці, але особливість глави держави в цьому рейтингу в тому, що всі законопроекти, які він вносив, приймалися.

Читайте також: 11 курйозів з життя Віктора Януковича

Джерело

Related Post