fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Політика
Хто така Тереза Мей – майбутній прем’єр Британії

Вже 13 липня Велика Британія може отримати нового прем’єр-міністра. Чинний голова кабінету Девід Кемерон складе повноваження.

Вже до вечора він обіцяє країні нового прем’єра – головну полісвумен країни Терезу Мей. Після того як її головна конкурентка Андреа Лідсом заявила, що покидає перегони, Мей залишилась єдиним кандидатом на пост глави уряду.

Тереза Мей стала фаворитом у прем’єрських перегонах практично одразу після оголошення Кемероном про відставку. Втім змагатись їй таки було з ким. Її суперниками стали і колоритний екс-мер Лондона Борис Джонсон, і міністр Юстиції Майкл Гоув, і колишній лідер торі Дункан Сміт. Та всі вони у підсумку добровільно зійшли із дистанції. Останньою змагання покинула заступник міністра енергетики Андреа Лідсом.

Терезі Мей 59. 17 років вона присвятила парламету. Останні 6 років незмінно очолює Міністерство внутрішніх справ. Мей закінчила Оксфорд, одружена, дітей не має. Так само як і Девід Кемерон була противницею виходу із ЄС. Та не зважаючи на це обіцяє виконати волю народу.

Сильною стороною Мей вважають її досвід роботи в МВС. Вона очолювала відомство довше, ніж будь-хто в історії Британії. Попри жорсткий характер здобула репутацію відмінного перемовника. Британці сподіваються, що саме ця риса дозволить Мей виторгувати кращі умови в ЄС та врешті забезпечить країні стабільність.

Сама ж Мей обіцяє, що найбільше уваги приділятиме інтересам простих людей.

Досі єдиною жінкою на чолі британського уряду була Маргарет Тэтчер. Тереза Мей має усі шанси отримати звання нової Залізної леді. Адже в обох схожий характер та стиль управління. Втім сама Мей запевняє, що не збирається наслідувати легенду, а ітиме власним політичним шляхом.

Нагадаємо, чинний прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що до вечора 13 липня Мей змінить його на цій посаді.

24 червня стали відомі офіційні результати референдуму щодо виходу Великобританії з ЄС. 51,9% британців проголосували “за”. Після цього Кемерон заявив, що піде у відставку.

Читайте також:ЧЕРЕЗ ЖОРСТОКУ БІЙКУ У ПОЛТАВСЬКОМУ КЛУБІ НА ПРАЦІВНИКА ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ВІДКРИЛИ СПРАВУ (ВІДЕО)

Джерело.

 

Related Post