fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
ІДІЛ вербує кошенят

Терористична організація “Ісламська держава” опублікувала фото бойовика з котиком на руках.

Про це повідомив портал Muslimpress.

Фото терориста з котиком з’явилося в останньому номері журналу угруповання “Dabiq”. У статті під фотографією сказали, що кошеня саме підбігло до бойовика й застрибнуло на руки. Публікацію було створено, щоб бойовики ІД не здавалися світу такими страшними.

Читайте також: Мінсоцполітики знайшло понад 300 тисяч “липових” переселенців

Джерело

Related Post