fbpx
Здоров'я
Ігри на телефонах «вбuвaють» сон ваших дітей!

Часте використання портативних пристроїв із сенсорним екраном може призводити до порушення сну у дітей молодшого віку. До такого висновку дійшли дослідники Університету Біркбек, що у Лондоні, йдеться у статті на Scіentific Reports.

Вчені опитали 715 батьків, які мають дітей у віці від 6 до 36 місяців, щодо перегляду їх дитиною телебачення та використання гаджетів, а також щодо режиму сну малюків (у нічний час та денний час. Аналізувалися час проведений за іграми та розвагами, та тривалість сну і частота пробуджень.

Читайте також: Улюблені квіти вашої обраниці розкажуть усе про її характер

Так 75% малюків у віці від 6 місяців до 3-х років використовували сенсорний екран щоденно. При цьому поширеність щоденного використання істотно зростає з віком, з 51% — до 1 року, і 92,05% у 1-3 роки.

Дослідження показало статистично значимий зв’язок між використанням сенсорного екрану і тривалістю нічного та денного сну малюка та періодом засинання.

Кожна додаткова година використання планшета пов’язана з щонайменше 15,6 хвилинами сну (в середньому 26,4 хвилин менше нічний сон і 10,8 хвилин менше денного сну).

Related Post

facebook