fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Індійська дівчинка-мауглі: з’явилися нові подробиці (відео)

8-річну дівчинку, яку знайшли в лісі в Північній Індії, насправді не виховували мавпи, як це вважалося раніше.

За словами, індійської влади, імовірно, дівчину на вулицю викинули її опікуни, – пише The Guardian.

Такий висновок посадовці та лікарі зробили через те, що до знахідки ніхто навіть і не помічав її у лісі, а цю територію з метою забезпечення захисту тварин обстежують досить часто. Також там встановлено сотні камер.

Читайте також:  Чому іноземці так часто закохуються в українських жінок?

Крім того, малеча швидко почала оговтуватися після того, як з нею попрацювали медики. Якби її виховували мавпи, це процес тривав би набагато довше.

Також видання зазначає, що в Індії віддають перевагу новонародженим хлопцям, а не дівчатам , тому останніх деякі сім’ї навіть вбивають.

Джерело.

Related Post