fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Інтернет може подорожчати в два рази через блокування російських сайтів

Для блокування російських сайтів провайдерам потрібно закупити нові технології. Це вплине на вартість інтернету в Україні, який поки найдешевший в Європі. Про це розповів Олександр Федієнко, голова Інтернет Асоціації України.

За його словами, в Україні інтернет-мережа будувалася, коли не було необхідності контролювати контент трафіку. Провайдери спочатку закуповували дешеву техніку без аналізаторів контенту.

“Закупівля нової техніки звичайно вплине на тарифи операторів. З досвіду Росії, тарифи піднялися в два рази. Це обладнання купується або в Америці, або в Європі, і не за гривні. Щоб існувати далі, провайдерам доведеться витрачати валюту, яку вони не заробляють”, – розповів голова Інтернет Асоціації.

За його словами, через указ Ради нацбезпеки і оборони про заборону російських сервісів і сайтів, який вчора підписав президент Петро Порошенко, може відбутися переділ ринку комунікацій. Дрібні оператори не зможуть закупити техніку для блокування сайтів і підуть купувати трафік до великих провайдерів. І цей трафік буде дорожче.

В Інтернет Асоціації України підрахували, що провайдерам доведеться витратити на закупівлю технологій для контролю трафіку 1 млрд доларів. На переобладнання систем піде один-два роки.

Читайте також: В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ БАТЬКИ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ СВОЮ ДИТИНУ

Нагадаємо, заборона введена терміном на три роки. В указі перераховуються санкції проти розробників російських антивірусів Kaspersky Lab, Dr. Web, всіх ресурсів “Яндекса”, включаючи “Кинопоиск”, розробників програмного забезпечення ABBYY і 1С, “Вконтакте”, Mail.ru і “Однокласників”.

Джерело.

Related Post