fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Світ
Іспанський насильник показав свої здібності на шоу талантів

Іспанські правоохоронці довгі роки розшукували Мануеля Понса Санчеса, який викрав і вчинив наругу над десятирічною дівчинкою. Не допомогли ніякі тактики і показання, а ось шоу талантів – допомогло.

Як повідомляє The Mirror, злочин педофіл здійснив ще в 2004 році, після цього він втік з рідної Іспанії і перебрався в Ліверпуть (Британія). Там йому якимось чином вдавалося залишатися непоміченим протягом п’яти років, він навіть влаштувався працювати в лікарню. Ось ніби успіх обернувся до злочинця обличчям і, мабуть, створив хибне відчуття безкарності, тому що складно знайти інше пояснення того, що Санчес прийняв геніальне рішення засвітитися на екрані ТБ, виступивши на шоу талантів.

У 2009 році він заспівав в ефірі X Factor композицію групи U2 With Or Without You. Забавно, що саме його похвалив ведучий Саймон Коуелл, зазначивши, що ніхто так не старався, як він. Через декілька років відео телепередачі потрапило в поле зору правоохоронців, яким і в голову не могло прийти, власне, як і будь-якій розсудливій людині, що злочинець у бігах з власної волі захоче прославитися. Його екстрадували в Іспанію і засудили до 23 років тюремного ув’язнення.

Читайте також: У Чернівцях повісився школяр

Джерело

Related Post