fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Історія про закривавленого маленького хлопчика сколихнула увесь світ

Активісти оприлюднили вражаючі фотографії маленького хлопчика, врятованого зі зруйнованої будівлі після авіаудару в Алеппо.

Відео та фото приголомшеного і закривавленого хлопчика у машині швидкої допомоги поширились у соціальних медіа. У багатьох вони викликали шок і обурення.

За словами лікаря, 5-річного хлопчика звуть Омран Дакніш. В ніч на середу йому лікували поранення голови.

Боротьба між сирійськими урядовими силами, які Росія підтримує авіаударами, і повстанцями загострилася в Алеппо останніми тижнями. В результаті цього, за повідомленнями, загинули сотні людей.

Опозиційний Медіацентр Алеппо повідомив, що фото хлопчика зроблені у контрольованому повстанцями районі Катерджи у середу після авіаударів. Три людини там загинули і 12 отримали поранення.

На відео видно, як медик виносить хлопчика, вкритого пилом і з закривавленим обличчям, з пошкодженої будівлі і садить на заднє сидіння машини швидкої допомоги.

Медик потім йде від автомобіля, а хлопчик тихо сидить, приголомшений тим, що відбувається. Він проводить рукою по обличчю і дивиться на кров, перш ніж витерти її об сидіння.

Пізніше до нього приєднуються двоє інших маленьких дітей і чоловік, поранені в результаті авіаудару.

Осама Абу аль-Ез, лікар з Алеппо, розповів Associated Press, що хлопчика машиною швидкої доставили в лікарню з ранами голови, однак його мозок був неушкоджений. Пізніше його виписали.

“Приголомшене, закривавлене обличчя дитини, яка вижила, уособлює весь жах Алеппо”, – написав Адіб Шишакли, член опозиційної Сирійської національної ради.

Опозиційна організація Місцеві координаційні комітети заявила, що в результаті авіаудару загинули три людини, і повідомила, що російські військові літаки випустили “вакуумну ракету”, натякаючи на використання боєприпасів об’ємного вибуху.

Читайте також: «НЕХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ПУХОМ»-ОСТАННІЙ, ТРАГІЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ТЕРАКТ В НІЦЦІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post