fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Калушани закликають владу міста боротися зі спалюванням сміття та листя

Петицію “Боротьба з спалюванням мусору, сухих трав, листя” зареєстровано на сайті Калуської міської ради.

”В нас в люди привикли спалювати все не потрібне (історично так склалося), але більшість людей навіть не задумають (і не знають) що крім не приємного запаху і диму виділяється дуже багато вуглекислого газу та хімічних сполук (особливо якщо це мусор пластмаси і тп) які шкодять здоров’ю. Потім ми цим дихаємо”, — зазначає автор петиції Руслан Бат.

Калушанин пропонує, щоб відповідні органи, врешті, почали накладати штрафні санкції або ввели додаткові санкції.

— Пропоную провести тренінги комунальним службам щоб ті звертали увагу на на такі випадки і повідомляли правоохоронні органи, — йдеться у петиції.

За один день петиція зібрала сім голосів зі 150-ти необхідних.

Раніше йшлося, що інспекція з благоустрою відреагувала на скарги калушан про спалювання листя “Калушавтодором”.

Читайте також: КУЧМА ПОПЕРЕДИВ ПРО МОЖЛИВИЙ ЗРИВ МИРНОГО ПРОЦЕСУ БОЙОВИКАМИ

Джерело.

Related Post