fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Кім Кардашьян найняла 20 охоронців після пограбування в Парижі

Кім засмучена тим, що сталося, але ніяких фізичних ушкоджень у неї немає

Кім Кардашьян повернулася в США в супроводі 20 охоронців – і це не рахуючи співробітників департаменту поліції Нью-Йорка. Такі заходи безпеки були прийняті після того, як Кардашьян пограбували в Парижі.

Кім прилетіла в Нью-Йорк в супроводі матері Кріс Дженнер і її друга Корі Гембла. В аеропорту їх зустрічав чоловік знаменитості – репер Каньє Уест. Відповідати на запитання журналістів вони не стали. А ось французькими слідчими перед самим відльотом вона була допитана в якості потерпілої.

Кім засмучена тим, що сталося, але ніяких фізичних ушкоджень у неї немає. Її охоронець, який очолював її службу охорони з 2014 року, поклявся знайти тих, хто напав на неї в Парижі. Під час збройного нападу його не було, так як він був в нічному клубі з її сестрами Кортні і Кендалл, охороняючи їх від шанувальників. Чоловік заявив, що у нього достатньо зв’язків на різних рівнях, щоб знайти бандитів і притягнути їх до кримінальної відповідальності.

За словами джерела, у Кардашьян викрали дорогоцінні прикраси на кілька мільйонів доларів.

Читайте також: 60-річна мати Кім Кардашьян зібралася заміж за 35-річного менеджера

Джерело

Related Post