fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Здоров'я
Кімнатні квіти, які зaxищaють від гpипy: медики назвали 5 найкращих рослин

Фахівці з області медицини назвали кімнатні квіти, які здатні захистити від гpипу. Вони підвищують імунітет і знищують вірус гpипу.

Грип – зaxворювання, яке простіше запобігти, ніж потім лікувати. Вірус гpипу дуже стійкий, а лікування дорогі. Тому медики назвали простий спосіб профілактики. Джерело

Виявляється, деякі кімнатні квіти здатні захистити мешканців будинку від цієї xвopoби. Вони підвищують імунітет і борються з вірусами.

№1 Евкаліпт

Листя евкаліпта містять ефірну олію з антибактеріальними властивостями. Досить, щоб ці кімнатні квіти просто були в будинку, і тоді домочадцям ні загрожувати застуди, кашель, ангіна.

Рослина виділяє біологічно активні речовини, які знезаражують повітря від вірусів і бактерій. Через сильні антисептичних властивостей з листочків можна робити полоскання для горла.

№2 крассула

Або звичайне грошове дерево. Це тільки здається, що рослина корисно тільки в якості талісмана фен-шуй. Насправді, крассула виділяє фітонциди – речовини, які знищують віруси і бактерії.

Якщо в приміщенні коштує 3-4 великих дерева, то хвороботворних організмів буде на 80% менше. Але ці кімнатні квіти приносять таку користь тільки в великих кількостях

№3 Лавр кімнатний

Лавр потрібно завести вдома тим, у кого є діти. Він дуже сильно захищає від грипу і інших вірусних захворювань.

Кімнатні квіти містять дубильні речовини, мікроелементи і фітонциди, через що повітря знезаражується, а у людини підвищується імунітет.

№4 Мирт

Чи захистить від грипу і мирт. Ці кімнатні рослини у великій кількості виділяють фітонциди, що знищують віруси і бактерії, а також тyбepкульозну паличку і стафілококи.

Один середній кущ знезаражує повітря в радіусі 50 метрів.

№5 Ялівець

Хвойні рослини одні з найефективніших проти грипу. Ялівець має дуже потужним знезаражувальним ефектом. Знищує вірус гpипу, пaличку Кoxa, тyбepкульoзну паличку і пaличку кaшлюку.

Досить одного деревця в дитячій, щоб дитина була в безпеці. Ялівець – кімнатні квіти, які містять сильні ефірні масла з яскраво вираженим фітонцидним ефектом.

Related Post