fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
Кого восьмого червня треба запросити додому і чому рибалкам цього дня щастить

У церкві 8 червня вшановують пам’ять Карпа, який був одним з учнів святого Павла. Про життя цієї людини відомо дуже мало, оскільки він не надто часто згадується в священних книгах.

Народ же, завдяки схожості імені святого з назвою риби, швидко зв’язав цей день з рибальством. Так прийнято вважати, що на Карпов день добре ловляться коропи.

Ось чоловіки в цей день ходили і ходять на риболовлю. Рибалки завжди намагалися молитися Карпу про хороший улов.

Крім Карпа, церква 8 червня також шанує пам’ять апостола Алфея, який точно так само, як і Карпо, проживав приблизно в I столітті.

Відомостей про його життя також практично немає. Відомо тільки, що він проповідував віру в Христа і допомагав незаможним.

На Карпа в будинок запрошували пічника для того, щоб оглянув і, в разі необхідності, підправив піч. Після роботи пічника пригощали короваєм. Ще один шмат короваю 8 червня обов’язково клали за піч, щоб погодувати домовика, адже його потурбували під час ремонту.

Прийнято було ставитися до пічника з великою повагою, оскільки саме від його роботи залежало, наскільки тепло і затишно буде в будинку, особливо, взимку.

Крім того, 8 червня ставили горщики і миски під квітучі кущі шипшини – вважалося, що це допомагає позбавити посуд від неприємного запаху.

Люди 8 червня також намагалися подихати ароматом шипшини, оскільки вірили, що це допомагає позбутися великої кількості хвороб і захиститися від недуг.

У цей день звертали увагу на комарів: якщо багато комарів, то кінець червня буде теплим, але дощовим.

У цей час починають цвісти пізні сорти сливи, а з 8 по 15 червня прийнято сіяти насіння зимової редьки, капусти броколі, ріпи.

Читайте також: ЧИ ВАРТО МАНДРУВАТИ З НЕМОВЛЯТАМИ: 5 ПРИЧИН «ЗА»

Народні прикмети на 8 червня

Багато комарів 8 червня – остання декада літнього місяця буде теплою, але варто очікувати опадів.

Хороший урожай щавлю 8 червня – літо буде теплим.

Жаби голосно квакають – прикмета того, що варто чекати дощів найближчим часом.

Джерело.

Related Post