fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Україна
Колишню вчительку української, яка засвітилась у росЗМІ, затримали в Мар’їнці

При перевірці документів на КПВВ “Мар’їнка” правоохоронці звернули увагу на жінку, яка сильно нервувала.

Про незвичний інцидент у своєму Facebook повідомив головний поліцейський Донеччини В’ячеслав Аброськін.

Коли перевірили документи 65-річної жінки, з’ясувалось, що ця колишня вчителька української та російської у Дебальцевому раніше встигла засвітитись у пропагандистських сюжетах російських каналів.

Там вона розповідала про випадки мародерства зі сторони українських військових і як було погано, коли вони прийшли в місто.

Що цікаво, жінка, крім виплат від так званої “ДНР”, намагалась ще отримувати пенсію на території України і тому часто приїжджала до свого батька в Павлоград.

Вже під час розмови з поліцейськими вона відхрещувалась від своїх слів на камери кремлівських телеканалів і називала це все “підступністю російських ЗМІ”.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЯКІ ТРЕНУВАННЯ УПОВІЛЬНЮЮТЬ СТАРІННЯ

Джерело.

Related Post