fbpx
Україна
Анна Сєдокова переживає серйозну сварку з дочкою

Співачка Анна Сєдокова, яка два тижні тому в третій раз стала мамою (зірка народила сина), на сторінці в Instagram розповіла про сварку зі старшою дочкою – 12-річною Аліною. Артистка зізналася, що відчула повне безсилля.

“Кілька днів тому я посварилася з Аліною, прямо сильно. Розплакалася я, розплакалася вона, грюкали дверима, приймали рішення. Я сіла і завила, зрозуміла, що не можу. Не справляюся просто. Що хочеться бути для них ідеальною, найкращою, а за підсумком все робиш не так. Мало хвалиш, багато критикуєш. Я сиділа в одній кімнаті, вона в інший, помирилися після, але осад залишився. З розумінням власного безсилля я заснула в той вечір.

А вранці прокинулася і вирішила почати з самого початку. Не тільки пояснила, але і показала. Більше слухала. Не судила, а слухала. І з цього ранку все пішло по-іншому. І ось, що я зрозуміла. Старайтеся! Знову і знову. З дітьми або батьками немає такої точки, після якої все! Її просто немає. Ніколи не піддаватися бажанню пустити все на самоплив, відмовитися від того, кого любиш. Я завжди буду старатися. Навіть якщо у мене 100 разів не вийде. Я завжди буду за них боротися”, – поділилася Сєдокова.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ В ЛАТЕКСНИХ ЧОБОТЯХ ЗДИВУВАЛА ШОУ-НОМЕРОМ

Джерело.

Related Post