fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Спорт
Кращій українській тенісистці Світоліній погрожували в Москві

Перша ракетка України отримувала погрози перед півфіналом Кубка Кремля з росіянкою Кузнєцовою.

Краща по рейтингу українська тенісистка Еліна Світоліна заявила, що перед півфінальним матчем Кубка Кремля отримувала погрози на свою адресу. Тепер українка сумнівається, що ще раз візьме участь у турнірі в Москві. У п’ятницю Світоліна у півфіналі програла росіянці Світлані Кузнєцовій.

“Якщо чесно, психологічно цей турнір для мене дуже важкий. Вчора було дуже багато поганих повідомлень, якихось погроз, якщо я виграю. Не знаю чому”, – сказала Світоліна.

На запитання, хто їй погрожував, спортсменка відповіла: “Бувають, звичайно, деякі люди, які займаються ставками. Якщо чесно, вчора ввечері це було занадто. У мене є людина, яка займається цим, але вона просто не встигала це все видаляти. Я не знаю, хто були ці люди. Організація тут дуже хороша, але я не знаю, чи повернуся я. В кінці року – і такий удар, можна сказати”.

За словами Світоліної, раніше з нею не траплялося нічого подібного. “Зазвичай після програшу таке трапляється, але перед матчем ніколи не було. Ще після моєї першої прес-конференції на самому початку турніру теж були повідомлення. Це було пов’язано з політикою, звичайно. Я не думаю, що в чомусь винна. Дуже важко психологічно після такого. Я виходжу грати в теніс, для мене головне завдання – показати хорошу гру і виграти матч. І це дуже прикро, звичайно”, – сказала тенісистка.

“Після матчу всім приходять такі повідомлення, але після гри мене це не хвилює, тому що вже є результат. Але якщо люди пишуть, що знають, де я живу, в якому готелі…. Важко. Я намагалася обмежити себе від цього. Але так вийшло, що я побачила ці повідомлення”, – додала Світоліна.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПЕРЕРАХУЮТЬ СУБСИДІЇ – РОЗЕНКО

 Джерело.

Related Post