fbpx
Політика
Кравчук прокоментував “план Артеменко” по Криму

Вирішувати питання анексії Криму потрібно в міжнародному суді, а не через США. Так відреагував на опублікований план, запропонований народним депутатом Андрієм Артеменко, перший президент України Леонід Кравчук.

“При чому тут Трамп до Криму? Питання Криму вирішується України і тією країною, яка його анексувала. Якщо стосується міжнародного права, то треба звертатися в міжнародний суд . Якщо пан Артеменко хоче залучити найбільшу і сильну державу світу, то можна і так зробити, але це зовсім не означає, що це правильний шлях “, – сказав Кравчук.

Перший президент України підкреслив, що торгувати територіями можна ні за які гроші , і саме по собі пропозиція розглядати не варто.

“Коли мова йде про Крим, або про будь-яку територію будь-якої держави, не можна ні за які гроші розглядати питання торгівлі територіями. Якщо ви торгуєтесь – це не міжнародне право. Тому я вважаю, що ця пропозиція слабка і не має під собою ніякої бази, її розглядати “, – сказав Кравчук.

Екс-президент каже, що це той випадок, коли люди намагаються вирішувати питання, в яких вони некомпетентні.

“Коли за справу беруться некомпетентні люди, або діти в коротких штанцях вдають, що вони знають, як це вирішити, то проблема завершується або комедією або гумором. У даному випадку є людством вироблені міжнародні принципи, якими потрібно керуватися, коли виникають аналогічні питання. І коли міжнародне право або принципи застосовуються, завжди можна буде прийти до якихось рішень, я не кажу, що вони завжди будуть позитивно корисні для всіх сторін. Однак ми будемо бачити якийсь шлях вирішення цього питання “, – додав він.

Як відомо, прокуратура Криму порушила кримінальну справу стосовно Андрія Артеменка , який підозрюється в державній зраді. Народного депутата підозрюють у змові з владою Російської Федерації та підривної діяльності проти України.

Читайте також: В ОДЕСІ ПАТРУЛЬНІ ВІДІБРАЛИ ДИТИНУ У П’ЯНОЇ ЖІНКИ-БРОДЯГИ

Нагадаємо, The New York Times повідомила, що нардеп Андрій Артеменко розробив план з укладення миру між Україною і Росією і зняття санкцій з Москви . Нібито цей план передали вже колишньому раднику Дональда Трампа Майку Флинну незадовго до відставки останнього.

План, за інформацією The New York Times, передбачає виведення російських військ з Донбасу і проведення всеукраїнського референдуму про здачу Криму в оренду Росії на 50 або 100 років. Крім того, Артеменко нібито надав докази корупційної діяльності Петра Порошенка , які включали назви компаній і номера банківських переказів.

20 лютого фракція “Радикальної партії” прийняла рішення виключити з фракції народного депутата Андрія Артеменка за його “план” .

Джерело.

Related Post

facebook