fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Кучма назвав головне питання, яке завтра обговорять в Мінську

В цьому питанні є підтримка російської сторони в Контактній групі, однак вона не дуже хотіла впливати на самопроголошені військові формування.

Другий президент України Леонід Кучма шкодує, що до сих пір не вдалося домовитися про запуск КПВВ “Золоте” в Луганській області, тому завтра на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську буде одним з головних питань. Про це він розповів журналістам у Києві.

Він натякнув, що для перешкоди в цьому питанні з боку представників т. зв. “ЛНР” є якісь причини.

“Нам якимось чином навіть соромно, що ми не дотиснули ту сторону, Луганськ, я маю на увазі ОРЛО, щоб був відкритий цей пункт пропуску, тому що він зроблений за всіма правилами, для людей, перш за все. Завтра це одне з головних питань, які ми ставимо і спробуємо їх дотиснути, щоб цей пункт був відкритий. Що за цим стоїть? Є всякі домисли, я не хочу про це говорити, але не без причин вони не дозволяють це відкрити”, – сказав він.

Екс-президент також зазначив, що і російська сторона в Контактної групи підтримує відкриття цього пропускного пункту.

“Тут на нашому боці російська сторона також, нас підтримує. Але, напевно, вони не використали весь свій арсенал, який у російської сторони є, щоб таке рішення прийняти”, – заявив Кучма.

КПВВ “Золоте” був офіційно відкритий 31 березня 2016 року і з моменту свого відкриття працював тільки кілька годин через постійні обстріли. “Золоте” – єдиний автомобільний пункт пропуску на лінії розмежування в Луганській області.

Читайте також: В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО НОВІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ

Джерело.

Related Post