Здоров'я
Лави бойовиків «ДНР» косить туберкульоз

На окупованих територіях Донбасу критично зростає захворюваність на туберкульоз, ГРВІ та грип в лавах бойовиків «ДНР».

Про це повідомляє «УНІАН», посилаючись на документ «головлікаря ДНР» В.В. Мозгового, поданого на ім’я ватажка терористів Олександра Захарченко. У звіті зазначено дані в кінці січня, а ситуація із захворюваністю була вже на «критичному для цього періоду року» рівні.

На початок 2017 року зареєстрували понад 25 тисяч випадків захворювання на туберкульоз і близько 12 тисяч захворювань на вірусні респіраторні інфекції. Від ускладнень ГРВІ померло понад 40 пацієнтів.

«Захворюваність на туберкульоз і супутніми захворюваннями зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах в першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх ув’язнених» республіканських «колоній з відкритою формою туберкульозу», — пояснили «епідеміологи ДНР «ситуацію з захворюваністю.

Відправлення на передову інфікованих бойовиків тільки загострює захворюваність серед населення окупованих міст. Лікарі терористів рекомендують «ввести на території республіки строгий карантин, обмежити пересування і виїзди військовослужбовців в міста». Також планується закупити препарати з Білорусі, Індії та Казахстану.

Читайте також: Чому жінки в Україні бояться відкривати власний бізнес – дослідження

Джерело

Related Post

facebook