fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Шоу-бізнес
Леді Гага готова стати матір’ю-одиначкою

Співачка не хоче більше витрачати свій час на розвиток стосунків з представниками протилежної статі

Леді Гага не шукає легких шляхів. На цей раз вона готова стати матір’ю-одиначкою. За повідомленнями інсайдерів, співачка не хоче більше витрачати свій час на розвиток стосунків з представниками протилежної статі. Леді Гага прийняла рішення про материнство.

“Це суперечить тому правильному поняттю сім’ї, яке було в ній закладено батьками – строгими католиками, проте, вона не хоче більше зв’язуватися з людиною, яка вимагає від неї так багато часу”, – додав інсайдер.

Нагадаємо, що історія любові між Леді Гага і актором Тейлором Кінні почалася в 2011 році на зйомках кліпу на пісню “You and I”. Леді Гага попросила тоді дістати їй на роль головного героя хлопця, якого побачила в серіалі “Щоденники вампіра”. На той момент Тейлор був у серйозних стосунках з менеджером торгових мереж Бріттані Секетт. Проте, перший крок до зближення зі співачкою зробив саме він. У них зав’язалися романтичні стосунки. Через кілька місяців Тейлор звозив співачку до себе на батьківщину, в Пенсільванію, і познайомив з рідними. 14 лютого 2015 року, в День святого Валентина, Леді Гага прийняла пропозицію руки і серця від свого коханого. Пара збиралася зіграти весілля. Однак ідилія закінчилася і в липні 2016 року. Леді Гага оголосила, що розлучилася зі своїм нареченим.

Читайте також: Тіна Кароль показала сина-підлітка в національному костюмі (фото)

Джерело

Related Post