fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Літак з українськими військовими не долетів до Львова

Погана погода змусила пілота посадити повітряне судно в Вінниці.

Через негоду літак з пораненими українськими військовослужбовцями не зміг долетіти до Львова і приземлився в Вінниці, бійців доставили у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону в цьому місті.

Військових з пораненнями збиралися перевести з Дніпровського в Львівський госпіталь, проте через погані погодні умови борт змушений був сісти в Вінниці.

Йдеться про 11 поранених військовослужбовців, всіх їх доставили у Військово-медичний клінічний центр у Вінниці, трьох з них – відразу в реанімацію.

“Троє надійшли в реанімаційне відділення з різними ступенями тяжкості, один у важкому стані на апараті штучної вентиляції легенів, інші – зараз йде медичне сортування”, – зазначив начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук.

Відзначається, що в цілому в Вінницькому госпіталі зараз знаходиться близько 40 військовослужбовців.

Читайте також: КЕРІВНИКИ ШКІЛ І ВНЗ БУДУТЬ ПОДАВАТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ З 2017 РОКУ

Джерело.

Related Post