fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Лоліта звернулася за допомогою до пластичного хірурга

Після новорічних свят 53-річна Лоліта планує відвідати клініку пластичної хірургії. Цього разу виконавиця, скориставшись “вікном” в концертному графіку, вирішила зробити лазерну шліфовку обличчя.

“Подібну процедуру я вже робила сім років тому, – розповідає “СтарХиту” Мілявська. – І ось зважилася знову, планово. За роботою я постійно міняю часові пояси, недосипаю, гримуюся, від цього шкіра втомлюється, швидше старіє”.

“Лазерна шліфовка особи проходить під загальним наркозом, триває близько години, в ній повністю знімається верхній шар дерми. Для досягнення ефекту достатньо одного сеансу. Після процедури довгий час обличчя відновлюється, тому не рекомендується виходити на вулицю від тижня до трьох, необхідно буде пройти ще ряд процедур. Я вибрала період, коли у мене не заплановані концерти, гастролі”, – поділилася зірка.

Читайте також: ПРИПИНІТЬ СТВОРЮВАТИ ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ

Джерело.

Related Post