fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
“Льоля і фіранка”: Поліну Гагаріну розкритикували за невдалий наряд на весіллі (фото)

Днями співачка виступила на весіллі. Для урочистого заходу Поліна вибрала оригінальне вбрання. Об’ємне біле плаття формату oversize розчарувало шанувальників.

Гагаріна упустила можливість похвалитися стрункою фігурою. Сукню порівняли з фіранкою і сорочечки. “Ах, це весілля, весілля, весілля”, – підписала кадр зірка.

Підписники не в захваті від вибору артистки: “Поліна сама як наречена в цій сукні”, “Жах”, “Прикольна сорочечка! Прямо в саме раніше дитинство вдарилися”, “Як зефірка”, “Ось це плаття”, “Фіранка мереживна”, “Така маленька Поліна і така величезна сукня”, “В неї б чотири Поліни влізли”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: КОНФУЗ ПЕРЕД КАМЕРОЮ: ВІДОМУ СПІВАЧКУ ДУЖЕ ПІДВЕЛА СУКНЯ (ФОТО)

Ах эта свадьба свадьба свадьба 🌸 #полинагагарина #гагаринапоехали #хардворкинг #покойнамтолькоснится

Світлину опубліковано користувачем Polina Gagarina (@gagara1987)

Джерело.

Related Post