fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Шоу-бізнес
Лорак бере тайм-аут: співачка приголомшила заявою

Днями мережа буквально вибухнула через заяву скандальної української співачки Ані Лорак, яка нещодавно із гордістю презентувала публіці нове шоу “Діва”.

На своїй сторінці у Instagram співачка заявила про тимчасове припинення концертів.

Читайте також: У РОЗКІШНОМУ ХАЛАТІ НА ТЛІ ЛИСТЯ: КАТЯ ОСАДЧА ПОКАЗАЛА, ЯК ГУЛЯЄ З СИНОМ

Як виявилося, Лорак вирішила поставити своє шоу “Діва” на паузу.

“10 міст за 2 тижні! Шоу “Діва” продовжить тур у листопаді. Сповнена емоцій команда Ані Лорак передає слова подяки кожному глядачеві за теплий прийом, оплески і подарунки!”, – написала співачка у Instagram.

Джерело.

Related Post