fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
“Люди буквально випадали”: жахливий випадок на велетенському атракціоні у США (фото)

В результаті нещасного випадку в парку розваг «Дельта фейр» поблизу американського міста Мемфіс (штат Теннессі) в суботу постраждали 14 осіб.

Про це агентству Associated Press сказав представник Управління шерифа округу Шелбі Ерл Фаррелл.

За його словами, інцидент стався на атракціоні Moonraker («Місяцехід»), який являє собою величезний диск, що обертається в різних площинах. Відпочиваючі сидять у кріслах, розташованих уздовж внутрішньої сторони обода.

Поліція поки не встановила причину нещасного випадку. За словами Фаррелла, стан постраждалих стабільний, вони поміщені в лікарню.

Як повідомили представники «Дельта фейр», інцидент стався в кінці заїзду. Спеціальні пристосування, що не дозволяють відпочиваючим випасти з крісел, відключилися до повної зупинки атракціону. В результаті люди буквально випали, але, як стверджує адміністрація парку, не впали на землю, а покотилися по внутрішній площині Moonraker.

Кілька людей «були налякані і перенервували», однак ніхто фізично не постраждав, стверджують у дирекції парку розваг. Госпіталізація була швидше запобіжним заходом, на якому наполягли окремі відпочиваючі.

атракціон

Читайте також: З’ЯВИЛИСЬ НОВІ ПОДРОБИЦІ СТРАШНОЇ ТРАГЕДІЇ: ВІД ЧОГО ПОМЕР СИН ВІДОМОГО ПОЛІТИКА ПІД ЧАС СПУСКУ З НАЙВИЩОЇ ВОДНОЇ ГІРКИ СВІТУ

Джерело.

Related Post