fbpx
Breaking News
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
Наука
Люди, які читають в дитинстві, заробляють більше – вчені

Діти, які провели своє дитинство серед книг, в подальшому будуть більше заробляти. Про це заявили вчені після дослідження, опублікованого в Economic Journal.

В ході дослідження економісти Падуанського університету в Італії опитали 6 тис. осіб із дев’яти європейських країн, які народилися в середині ХХ століття. Людей поділили на чотири групи: тих, у кого вдома було менше десяти книг, у кого в розпорядженні була полиця з великою кількістю книг, книжкова шафа з не менш ніж сотнею книг, а також тих, у кого було два або більше книжкові шафи будинку.

В результаті опитування було з’ясовано, що заробіток людей, у кого в дитинстві було трохи книг, виростає на 5% завдяки кожному додатковому році освіти, отриманого вже після школи, в той час як дохід тих, у кого в розпорядженні було набагато більше книг, виростає на 21%.

Разом з тим, вчені зазначають, що ті, у кого був доступ до великої бібліотеці будинку, зазвичай переїжджають в міста з великими можливостями хорошого заробітку, на відміну від тих, хто в дитинстві мав мало книг.
За словами вчених, книги дуже впливають на дітей, покращуючи їх успішність в школі, до того ж домашня бібліотека означає вигідні соціально-економічні умови.

Читайте також: ОБАМА РОЗПОВІВ, ЧОМУ ВИГНАЛИ РОСІЙСЬКИХ ДИПЛОМАТІВ ІЗ США

Джерело.

Related Post