Політика
Маломуж: Трамп буде за Україну, він особисто це заявляв

Мільярдер зустрічався з українськими дипломатами і запевнив, що він друг України.

У розмові з українським дипломатом Юрієм Сергєєвим Дональд Трамп заявляв, що він буде за Україну. Про це в коментарі виданню «ГОРДОН» заявив екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

На його думку, насправді Трампа всі неправильно сприймають, тому що у нього була незвичайна виборча кампанія.

«Можу сказати, що всі розповіді про поганого Трампа не відповідають дійсності. У нього була нестандартна передвиборча кампанія, з якої частина Республіканської партії була не згодна. Більш того, через це деякі республіканці відмовилися від підтримки Трампа на перших етапах. Незважаючи на різкі заяви, які інколи були діаметрально протилежні одна одній, республіканець залишається прагматиком. Трамп чітко орієнтований на інтереси США. Він знає, як організувати роботу своєї команди», – заявив Маломуж.

Він підкреслив, що Трамп особисто зізнавався в підтримці Україні, хоч це і було до виборів.

«Тепер про заяви Трампа, в яких він нібито збирався визнати Крим «російським». Після них ми вийшли безпосередньо на республіканця. Наші люди провели з ним зустріч, розповіли про Україну, привезли йому національні сувеніри. Це було за чотири місяці до виборів. На зустрічі з нашою делегацією республіканець сказав, що є другом України. Нашому дипломатові Сергєєву Трамп особисто заявив, що буде за Україну», – підкреслив екс-розвідник.

Читайте також: ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ: ТОП-10 СЕЗОННИХ ФРУКТІВ І ОВОЧІВ, ЯКІ СЛІД ВЖИВАТИ

Джерело.

Related Post

facebook