fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Україна
Марина Порошенко назвала умови для інклюзивної освіти в Україні

Дітям з обмеженими можливостями потрібно допомогти інтегруватися в соціум за допомогою нових освітніх програм, вважає перша леді.

Дружина президента України Марина Порошенко вважає, що для навчання дітей із особливими потребами потрібна, в першу чергу, відповідна законодавча база, а також навчання самих вчителів для роботи з такими дітьми. Про це вона заявила в ефірі NewsOne.

За її словами, в цьому питанні потрібно провести роботу з учителями та батьками, які могли б ефективно допомагати дітям із особливими потребами розвиватися.

“Перш за все потрібна чітка надійна законодавча база, яка буде працювати. По-друге, потрібно налагодити роботу на всіх рівнях освітнього середовища, щоб був зворотний зв’язок. У школах повинні відчути, що система працює, що вони можуть отримати необхідні матеріали, допомогу.

По-третє, потрібно працювати з суспільством – працювати з вчителями, навчити їх, як спілкуватися з дітьми з особливими потребами. Вони повинні вміти розробляти індивідуальні навчальні плани для кожної дитини. працювати потрібно і з батьками, щоб вони допомагали дітям жити в соціумі”, – розповіла Марина Порошенко.

Інклюзивна освіта – це спільне навчання і виховання дітей із обмеженими можливостями здоров’я та дітей, які не мають таких обмежень. Така освіта прагне розвинути методологію, спрямовану на дітей, і визнає, що всі діти індивідууми з різними потребами в навчанні.

Інклюзивна освіта намагається розробити підхід до викладання і навчання, який буде більш гнучким для задоволення різних потреб в навчанні. Якщо викладання і навчання стануть більш ефективними в результаті змін, які впроваджує інклюзивну освіту, тоді виграють усі діти.

Читайте також: ЗАОЩАДИТИ ДО 70%: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, ЯК КОРИСТУВАТИСЯ НОВОРІЧНИМИ ЗНИЖКАМИ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post