fbpx
Політика
Масажистка обходилась в 50 тисяч доларів: як Саакашвілі тринькав державні гроші

Одним з епізодів, за яким прокуратура Грузії висунула звинувачення Міхеілу Саакашвілі, є розтрата бюджетних грошей на послуги німецької масажистки Дороті Штерн, відомої під псевдонімом Dr. Dot, передає Обозреватель.

Російське пропагандистське видання Lіfе.ru опублікувало фото скандальної масажистки.

За версією слідства, однією із витратних статей, на яку Саакашвілі витратив не менше 50 тисяч доларів, стали послуги та утримання пані Штерн під час її перебування у Тбілісі.

Читайте також: Порошенко банально вкрав у мене громадянство, – Саакашвілі дав перший коментар

Також наголошується, що Саакашвілі перевіз масажистку з Берліна до Грузії на особистому літаку. А сама вона в своєму онлайн-щоденнику розповідала про те, як Міхо турбується про її охорону, водить по дорогих ресторанах і щедро оплачує її послуги, коли йому потрібно “розім’яти плечі, на яких намагається всидіти Росія”.

Сама масажистка розповідала, що неодноразово обслуговувала відомих людей з усього світу, серед яких Стінг і рокери з Def Leppard.

Читайте також: «Я відчуваю, як піднімається твій ВВП»: соцмережі сміються з роботи Савченко в службі сeкс по телефону

Як повідомляв “Обозреватель”, 26 липня президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Саакашвілі громадянства. Він втратив громадянство на основі п.2 ст.19 Закону “Про громадянство”, а саме – на підставі неправдивих даних, зазначених в анкеті.

Related Post