fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Мати зробила доньку вбивцею

В американському штаті Массачусетс сталося жахливе вбивство. 23-річна Джипсі Бланшард вбила свою матір Ді Ді за те, що вона усе життя ставилась до неї, як до хворої.

Як пише BuzzFeed, Джипсі народилась із несуттєвими порушеннями здоров’я, однак її матір поставилась надто серйозно до проблеми. Вона постійно вигадувала для доньки нові хвороби та зрештою, зуміла переконати лікарів, що у дівчинки м’язова дистрофія.

Усе життя Ді Ді Бланшард возила доньку на інвалідному візку та розповідала знайомим про її страшну хворобу. Вона навіть примусово голила дівчині голову та брехала про її вік. Однак 23-річна Джипсі була фактично здоровою та вирішила покінчити із знущаннями матері.

На одному з християнських сайтів Джипсі познайомилась із хлопцем Ніколасом та розповіла йому правдиву історію. Парочка вирішила вбити Ді Ді, а одного дня друзі жінки побачили на її сторінці Facebook повідомлення “Я вбив цю сучку, хаха!”.

Поліція приїхала до будинку Бланшардів та знайшла тіло Ді Ді. Джипсі та Ніколас зізнались у вбивстві, але не шкодують про свій вчинок. Після смерті стало відомо, що матір дійсно вигадувала своїй донці хвороби і позбавила її нормального життя. Американська Феміда стала на бік Джипсі та присудила їй мінімальний термін за вбивство – 10 років.

Читайте також: Сурогатна мати замовила курсантам вбивство чоловіка молотком: всі подробиці

Джерело

Related Post